Акція «Мій подарунок – твій подарунок»

Дата: 10.12.2021 12:03

Напередодні Дня Святого Миколая та новорічно-різдвяних свят відділення №1 Прилуцького районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області оголосило акцію серед закладів загальної середньої освіти громади «Мій подарунок – твій подарунок». Мета – допомогти дітям Срібнянщини, які проживають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування повірити у справжнє передноворічне диво.

Із величезною активністю, стараннями, намаганнями зробити приємність іншому учнівські колективи долучилися до заходу. За лічені дні пакунки, ящики, ящички, мішечки

були наповнені солодощами (цукерками, вафлями, зефіром, печивом, шоколадками, шоколадними Дідами Морозами),

книгами українських і зарубіжних авторів, казками, наборами для образотворчого мистецтва (альбомами, кольоровим папером та картоном, клеєм, пластиліном),

іграшками (великими і малими, пазлами, кубиками, пірамідами, конструкторами, гоночними машинами і машинками, літаками, ляльками),

засобами гігієни (зубними пастами, милом, вологими серветками),

а ще зошитами, ручками, одягом, шкарпетками і рукавичками,

подарунками, виготовленими власноруч

із щирими дитячими побажаннями

Зібрані подарунки-сюрпризи (а це ціла гора тепла, добра і ніжності!) неодмінно змусять дітлахів усміхнутися, повірити в справжнє диво і любов.

Щиро і безмежно дякуємо учням, батькам, учителям за участь в акції, приклад благородства і людяності.

Нехай же у Рік тигреняти добро прибуває до кожної хати!