Інтегроване заняття "Космічна подорож"

Дата: 18.02.2022 11:12

У рамках атестації педагогічних працівників 2021/2022 навчального року інтегроване заняття для дітей старшого дошкільного віку з пріоритетом логіко-математичного розвитку «Космічна подорож» провела вихователька Срібнянського закладу дошкільної освіти «Сонечко» БУРМІСТР Алла Миколаївна.

Тема космосу є особливо цікавою для дітей старшого дошкільного віку. І завданням вихователя було в доступній формі розкрити цю складну тему.

Діти «змайстрували» ракету та здійснили космічну подорож планетами, познайомилися із сонячною системою. Дошкільнята  розв’язували завдання, які їм пропонувала кожна планета: працювали із коректурними таблицями «Весела математика», схемами для моделювання, конструктором «Лего».

Всі діти добре попрацювали, були активними та кмітливими!