Серпневі зустрічі - 2022

Дата: 31.08.2022 09:40

30 серпня на базі Срібнянської школи відбулися серпневі педагогічні зустрічі на тему «Освіта Срібнянщини: виклики сьогодення», в яких взяли участь керівники закладів загальної середньої освіти громади, працівники відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту.

У ході заходу були розглянуті найбільш актуальні питання роботи освітньої галузі під час воєнного стану. А це і досягнення у минулому навчальному році і проблемні питання сьогодення. У виступі начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Віталія Никоненка була акцентована увага на організацію освітнього процесу під час війни і, в першу чергу, на безпеку вихованців.

Розглядалися і не менш важливі питання щодо переходу Нової української школи на базовий рівень, щодо національно-патріотичного виховання в умовах воєнного стану.

Керівники закладів освіти поділилися своїми напрацюваннями в організації дистанційного навчання.
У ході виступів учасників зібрання звучали привітання з початком нового навчального року та побажання  Перемоги та Миру.