Освітяни можуть пройти курс про психологічну безпеку

Дата: 12.09.2022 12:36

Освітянам пропонують пройти безкоштовний онлайн-курс «Психологічна безпека дорослих та дітей під час повітряної тривоги у школі».

Курс розроблено в рамках Програми «Безпечна школа», яка реалізується фондом «Східна Європа» у співпраці з Міносвіти, ДСНС та МВС України.

Під час проходження курсу педагоги дізнаються, як складати алгоритм дій для переходу в укриття та як допомогти дитині швидко подолати панічну атаку.

Також спеціалісти проінформують, як повернутися до навчання, коли повітряна тривога закінчилась, та як реагувати на різні стресові ситуації, що можуть виникнути у дитини.

Окрім теоретичного матеріалу, онлайн-курс містить ігри та вправи, які допоможуть подолати тривожність і повернутись у ресурсний стан.

Учителі, які пройдуть курс, отримають сертифікат.

Посилання на курс: https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:EEF+EEF-029+sept2022/about?fbclid=IwAR1LyaRYjqoUDBRX0VJiHrZvxnoT1MoQcZH3I2SaclRqM7D84A4hCrdN7Uk