Новорічна диво-казка

Дата: 19.12.2022 15:18

Неймовірною дитячою фантазією вибухнули  цьогоріч  роботи учнів закладів загальної середньої освіти на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» та обласну новорічно-різдвяну виставку  «Новорічна композиція».

Головну умову – використання флористики – загалом дотримали всі автори  композицій. Горіхи, шишки  ялини та сосни кримської, європейської, крилатка клену,  суцвіття мишію, каштани, жолуді, початки кукурудзи,  барбарис, квасоля, злакові, зерна кави, сочевиця, фісташки, гілки верби та берези,   –  далеко не весь перелік використаного, аби створити стилізовану ялинку, новорічний букет, віночок,  подарунок, картину чи цілу сюжетну композицію. Ще вправно додано полотно, мішковину, джутовий шпагат, декоративні стрічки, картон простий та гофрований, латексні квіти, сизаль, гуаш, акрил, акварель, мереживо, фольгу, солоне тісто, пластилін, солому, пінопласт.

Сувеніри теж не скупилися на матеріал: фетр, фоамірон,  фліс, папір,  дерево, бісер, намистини, мереживо, мішковина, паперові серветки, декоративні прикраси, кольоровий папір тощо. Отож і з'явилися  справжні шедеври, виготовлені власноруч: ялинки, іграшки,  диво-санчата, млин, гном, хатинка, лялька-мотанка, гуцульська колиба, картини, віночки та подарунки.

У конкурсі взяли участь 20 робіт – 9 сувенірів та 11 новорічних композицій.

Усі конкурсні роботи  вповні заслуговують на увагу та відзначення. Але конкурс завжди  має переможців. Варто відмітити роботи, представлені Гриціївською ЗОШ І-ІІ ступенів (роботою учнів 2 класу «Зустрічайте з Перемогою!», керівник Оксана Мусієнко), Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (декоративним панно «Квіти» та хатинкою гнома Солов'я Захара, керівник Ольга Соловей;  новорічним віночком «В очікуванні дива» Паршина Юрія, керівник Лариса Телух).

Принагідно хочеться подякувати всім учасникам конкурсу, батькам, керівникам закладів освіти, керівникам гуртків, класним керівникам, учителям трудового навчання, учителям-предметникам, педагогам-організаторам за допомогу у виготовленні виробів, у прищепленні естетичного смаку, у спробі допомоги розкрити талант, за подароване передчуття радості наближення Новоріччя та Різдва.

"Млин" Воронича Михайла (Срібнянська ЗОШ І-ІІІ ст.)

"Новорічні совенята" Близнюка Ратибора (Срібнянська ЗОШ І-ІІІ ст.)

"Українська хатинка" Зінченко Ілони (Срібнянська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Декоративне панно "Квіти" Солов'я Захара

"Будинок гнома" Солов'я Захара (Срібнянська ЗОШ І-ІІІ ст.)

"Новорічні санчата" Ранського Євгена (Срібнянська ЗОШ І-ІІІ ст.)

"Новорічні бажання" Паєти Анастасії (Срібнянська ЗОШ І-ІІІ  ст.)

"Гном" Кравченка Максима (Срібнянська ЗОШ І-ІІІ ст.)

"Молитва за Україну" Лазутіної Світлани (Срібнянська ЗОШ І-ІІІ ст.)

"В очікуванні дива" Паршина Юрія (Срібнянська ЗОШ І-ІІІ ст.)

"Святковий переможний кошик" Минки Сніжани (Дігтярівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Декоративне панно "Хай розквітне Україна, хай розквітне навіки!" Бережної Вікторії (Дігтярівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

"Гуцульська колиба" учнів 8 класу Сокиринської ЗОШ І-ІІІ ст.

Ялинка здобувачів освіти 7 класу Подільської ЗОШ І-ІІ ст.

"Рідні краєвиди" учнів 8 класу Подільської ЗОШ І-ІІ ст.

"Зустрічайте з перемогою" колективна робота учнів 2 класу Гриціївської ЗОШ І-ІІ ст.

"Різдвяний ангел" учнів 2 класу Гриціївської ЗОШ І-ІІ ст.

"Новорічна красуня" Михайлова Івана (Горобіївська ЗОШ І-ІІ ст.)

Лялька-мотанка Ніколаєвської Альони та Гудзенко Юлії (Васьківська ЗОШ І-ІІ ст.)

"Новорічне сяйво" здобувачів освіти 6 класу Гурбинської ЗОШ І-ІІ ст.

"Символ 2023 року" Діденка Дениса (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

"Новорічні іграшки" Матки Родіона, Мелі Анастасії, Кононовича Назара (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

"Різдвяний ангел" Бебко Аліни (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Гольниця-подушечка "Сердечко" Гуртової Єви (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Оберіг "Справжній патріот" Кропиви Артема (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

"Новорічне диво" Желіби Валерії (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

"Патріотичний зайчик" Клименко Дарії (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

"Новорічна куля" Андрієнко Ярини (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.)