Про Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього»

Дата: 29.12.2022 15:46

Рада молодих юристів України, Київська Мала академія наук учнівської молоді, Аналітичний центр якості освіти, Інститут політико-правових та релігійних досліджень за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Міністерства молоді та спорту України з 5 грудня 2022 року до 5 лютого 2023 року в форматі онлайн (дистанційна подача робіт) проводить Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього».

До участі в конкурсі запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти.

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб. Професійна орієнтація школярів. Підвищення конкурентоспроможності випускників правничих шкіл на ринку праці. Виявлення проблемних питань юридичної освіти для досягнення стратегічних пріоритетів реформи правосуддя в Україні. Аналіз питання підвищеної популярності професії юриста у абітурієнтів.

Програма:
1 етап. Учасники готують роботи за відповідною тематикою, оформлюють згідно вимог до організаційного комітету.
2 етап. Організаційний комітет приймає роботи від учасників та попередньо відбирає найкращі роботи та   передає експертному журі.
3 етап. Експертне журі оцінює роботи за рейтинговою системою та визначає переможців.
4 етап. Урочисте нагородження переможців.

Тема для роботи:
1 група (учні): Чому я хочу бути юристом: переваги і недоліки професії юриста.
2 група (студенти): Реформування юридичної освіти та застосування новітніх технологій.

Вимоги до робіт.Обсяг до 3х сторінок. Поля: верхнє, нижнє, праве – 15мм, ліве – 20мм; шрифт – TimesNewRoman, кегль – 14, інтервал між рядками – 1, відступ – 1,25. Робота має містити особисту думку автора, чітко структуровану за абзацами або пунктами, не повинно містити плагіату, а увипадку цитування обов’язково має бути оформлена згадка про джерело. Мова:українська.

Прийом конкурсних робіт до 07.02.2023 року.

Для участі у Конкурсі необхідно:
1)    Заповнити заявку за адресою: https://bit.ly/3uvaCLU
2) Направити конкурсну роботу на е-адресу krmjua@gmail.com, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс»та ваше Прізвище.

Партнери заходу:
Юридична газета, Юридичний вісник України, Law&Events, Неформатне юридичне видання «Lойер», Ліга студентів АПУ.

Додаткова інформація: http://www.facebook.com/KRMJUA

Оргкомітет: