Про проведення Всеукраїнської етнографічної онлайн-вікторини

Дата: 12.01.2023 14:28

Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді  20 січня 2023 року проводить етнографічну онлайн-вікторину «Етнографічна палітра України».

До участі у вікторині  запрошуються учні закладів освіти областей України та міста Києва.

Участь у вікторині має на меті сприяти формуванню зацікавленості юних етнографів та краєзнавців історією та культурою українського народу, актуалізувати знання учасників щодо етнографічних особливостей регіонів України.

Для участі у вікторині з 10.00 до 16.00 год. 20 січня 2023 року буде відкритийдоступ за посиланням https://forms.gle/PUyro1i5iSie6ndH9

У вікторині кожен учасник бере участь тільки один раз. Прохання до учасників вказувати справжнє прізвище та ім’я, а також повну назву закладу освіти.

Телефон для довідок: (044) 238-06-67 – Дмитро Семко.