Про Всеукраїнський семінар по залученню учнівської молоді до рухової активності на основі використання варіативних модулів модельної навчальної програми «Фізична культура. 5-6 класи»

Дата: 25.01.2023 16:15

31 січня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський семінар по залученню учнівської молоді до рухової активності на основі використання варіативних модулів модельної навчальної програми «Фізична культура. 5-6 класи».

Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Ukraine Active», ГО «ДжуніорС».

До участі запрошуються керівники і вчителі закладів загальної середньої освіти та усі зацікавлені особи.

Участь у заході безоплатна. Початок заходу о 14:00.

Попередня реєстрація учасників за покликанням https://forms.gle/EoYuC5y8ftHeHPoU8

Учасники семінару зможуть отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 3 години / 0,1 ЄКТС.

Довідки за телефонами: 067-756-65-52 – Андрій Анатолійович Боляк; 097-842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.