A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Програма ЄС «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України»

Дата: 13.03.2023 16:54
Кількість переглядів: 130

Фото без описуНаразі в українському суспільстві приділяється багато уваги розвитку «м’яких навичок» (soft skills). Ці навички є поєднанням індивідуальних якостей особистості, її поведінкових і соціальних установок. Сучасний здобувач освіти повинен уміти активно навчатися впродовж усього життя, вирішувати проблеми, мислити критично, бути креативним, ініціативним, володіти цифровими компетентностями, а також навичками соціальної взаємодії та уміти керувати емоціями. 

Реформа шкільної освіти «Нова українська школа» передбачає розвиток життєво важливих компетентностей, які дозволять вміло застосовувати здобуті знання на практиці та адаптуватися до теперішніх і майбутніх умов ринку праці.

Враховуючи потребу розвитку універсальних компетентностей, в рамках програми ЄС «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Фонду міжнародної солідарності (Польща) для педагогів створено онлайн-курс «Практикум з розвитку м'яких навичок».

Практикум містить опис 72 занять. Зокрема, в програмі є практичні вправи, ділові ігри, сценарії групових занять, що допомагають сформувати окрему навичку.

Даний онлайн-курс розміщено на платформі «Професійна освіта онлайн» (https://profosvita.online) в категорії «Ключові компетентності» за посиланням: http://surl.li/etrty

Промовідео курсу розміщено за посиланням: http://surl.li/fgpfh.

Зверніть увагу, що вже відкрито доступ до онлайн-курсу для використання його матеріалів в освітньому процесі.

Педагоги, які є користувачами платформ дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн», не потребують повторної реєстрації. Вхід на платформу «Професійна освіта онлайн» доступний за тим самим логін/паролем.

За додатковою інформацією слід звертатися до проєктної менеджерки зі змісту дистанційної освіти Команди підтримки реформ МОН Бондар Анни,

e-mail:anna.bondarvet@gmail.com, тел.: +38 097 919 82 13.


« повернутися

Вхід для адміністратора