37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2023 12:32

26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в Україні щороку вшановують усіх, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.

Закладами загальної середньої освіти громади проведено низку тематичних заходів. Класними керівниками, педагогами-організаторами, вчителями історії, образотворчого мистецтва, шкільними бібліотекарями, практичними психологами   та соціальним педагогом організовані тематичні виховні години «Чорнобиль – наша пам'ять і наш біль», «Дзвони Чорнобиля», «Чорнобиль – чорна дата», «Чорнобиль: біль і трагедія України", "Трагедія, яку нам не забути», «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…», «Закарбована у пам'яті катастрофа», «Чорнобиль – рана України», «Чорнобиль: трагедія, наслідки», «Пам'ятаємо й ушановуємо»; уроки пам'яті «Коли біда Чорнобильська війнула», «Твій біль, Україно, Чорнобиль», «Біда забрала в мене щастя радіти теплому дощу…»; зустрічі з ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській  АЕС «Чорнобиль… 37 років потому»; перегляди відеопрезентацій та онлайнспогадів «Чорнобильська молитва: хроніки майбутнього», «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять», Чорнобиль – скорбота пам'яті людської»; перегляди документальних фільмів «Дітям про аварію на ЧАЕС», «Казка про Чорнобиль», «Про Чорнобильську катастрофу дітям», Поліські тенета», «На Чорнобиль журавлі летіли», «За годину до вибуху»; інформаційні репортажі «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій Землі», «Іншої землі у нас не буде, нам потрібно нашу зберегти!»; екологічні діалоги «Ударив чорний дзвін», «Жив-був народ над Прип'яттю і зник», «Чорнобиля уроків не забудем»; бібліотечні виставки «Гірчить Чорнобиль крізь віки»; фотовиставки «А думалось, що атом той слухняний…»; виставки дитячих малюнків «Наша мрія – жити на чистій планеті!».