З Міжнародним Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2023 10:39

У календарі свят червня є дата, яку дуже люблять в Україні. Це Міжнародний день захисту дітей.

День має свій символ – зелений прапор на якому зображена наша планета та фігурки дітей білого, синього, жовтого, чорного та червоного кольорів.

Російські окупанти вкрали у наших дітей безтурботне дитинство. Але ми не дозволимо забрати їхнє майбутнє у вільній країні.

Ми маємо зробити все, щоб маленькі українці жили в світі, який не знає, що таке війна, жорстокість та насилля.

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми, безтурботними, веселими, радісними, нехай їхнє дитинство буде щасливим і незатьмареним негараздами.

Нехай не тільки в цей святковий день, але і в будь-який інший, кожна дитина буде оточена любов’ю і турботою. Нехай збуваються всі бажання.