Квест "Скарби України" в ЗДО «Сонечко»

Дата: 29.06.2023 10:53

Із 02 травня 2023 року на базі Срібнянського закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбувається реалізація проєкту «Забезпечення безперервного навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який організований ЮНІСЕФ у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

До Дня Конституції України, вихователями Аллою Бурмістр та Іриною Зінченко проведений квест «Скарби України».

Діти старшого дошкільного віку в ігровій формі були ознайомлені з державними символами, народною символікою, з українським народними інструментами, дізналися про символічне значення кольорів прапора та познайомилися з традиційною стравою -  борщем  і вчилися його готувати.

Спочатку діти за допомого конструктора LEGO збудували конструкцію, яку назвали скарбом, де потім заховалися ранкові здивування діток.

Після перегляду відео «Цікаві факти про Україну» отримали мапу з позначеними станціями квесту.

На першій станції дошкільнята склали  із зображень природи прапор України.

На другій станції - зібрали пазли зображень українських музичних інструментів і знайшли  найдовший у світі інструмент – трембіту.

На третій станції «Українська кухня» були зібрані овочі для борщу, а потім його «зварили».

На станції «Весела Танцювальня» ознайомилися та відтворили найпростіші рухи танцю «Гопак».

На останній станції «Рушничок-Барвистошлях» діти разом з батьками перетворили доріжку в дитячому садочку на рушничок за допомогою різнокольорової крейди.

Після виконання завдань на кожній станції діти отримували  зображення скарбів і розміщували їх на мапі своєї подорожі.

В кінці подорожі кожний отримав значок переможців «Україна надзвичайна!».