Свято «Велика родина – щаслива сім’я» в Дігтярівському ЗДО

Дата: 04.07.2023 14:32

Попри всі негаразди сьогодення у Дігтярівському закладі дошкільної освіти «Сонечко» вихователі щодня приймають малечу до стін закладу.

Так, напередодні Дня родини, який щорічно відзначається 08 липня в Україні, адже родина в нашій країні є основним елементом суспільства, носієм людської моральності, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку держави та благополуччя кожного  із нас, пройшло родинне свято – розважальна програма «Велика родина – щаслива сім’я».

Хоча гостей і було зовсім мало, але атмосфера заходу донесла до кожного присутнього відчуття, що найдорожчими людьми на світі є тато і мама, дідусь і бабуся.

В ході свята вихованці старшої групи декламували вірші (навіть із мамами),

танцювали,

співали,

брали участь в конкурсах,

сценках.

При цьому діти розвивали свої естетичні смаки, а гості їх закріплювали та формували активну батьківську позицію у питаннях розвитку, виховання і навчання дітей.

На закінчення свята, як завжди - вітання найріднішим.