Вітаємо переможців обласної акції «Від роду і до роду збережем традиції народу»

Дата: 12.07.2023 15:01

Талановиті діти Срібнянщини вкотре довели, що знають та відроджують старовинні українські звичаї та побут своїми оригінальними виробами.

Обласна краєзнавчо-патріотична акція «Від роду і до роду збережем традиції народу» проходить із 2015 року. Вона покликана формувати творчі особистості та реалізувати природні здібності дітей, здійснювати художньо-естетичне виховання, зберігати та примножувати українські національні традиції та ремесла.

Цьогоріч участь в акції взяли здобувачі освіти Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів та Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів на рівні закладів загальної середньої освіти громади.

Усі творчі проєкти, подані на конкурс, були визнані переможцями та взяли участь в обласному етапі акції.

Так, участь в обласному етапі взяла робота «Не молот кує, а коваль…» здобувачів освіти  6-Б класу Срібнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ПЛЮТИ Богдана та ПЛЮТИ Тараса (керівник Людмила КОЛОМІЙЧЕНКО), робота «Дерев’яна іграшка «Гімнаст» здобувачок освіти 7 класу Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів ДУК Катерини та СИДОРЕНКО Мілани (керівник Василь МОТРЕНКО), робота «Вишивка – код нації» здобувачки освіти 7 класу Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів АНДРІЄНКО Ярини (керівник Зоя МАЗКОВА).

Усі три проєкти визначені переможцями обласного етапу краєзнавчо-патріотичної акції «Від роду і до роду збережем традиції народу», яку проводить комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді».

СИДОРЕНКО Мілана, ДУК Катерина, ПЛЮТА Богдан, ПЛЮТА Тарас, АНДРІЄНКО Ярина нагороджені Дипломами переможців, а педагогічні працівники Василь МОТРЕНКО, Людмила КОЛОМІЙЧЕНКО та Зоя МАЗКОВА - Почесними грамотами  комунального позашкільного навчального закладу «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді».

Вітаємо переможців обласної краєзнавчо-патріотичної акції «Від роду і до роду збережем традиції народу» та бажаємо творити і рости під мирним небом України!