Вітання переможцю та учаснику конкурсу

Дата: 08.09.2023 15:43

Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України в 2023 році було організовано і проведено Всеукраїнський бліц конкурс патріотичного плакату на тему «Україна жива і вічно буде жити!».

Всеукраїнський бліц конкурс передбачав формування засобами візуального мистецтва національної свідомості українців, активного патріотичного суспільства; привернення уваги громадськості до історії України, подвигу українського воїна-захисника; виховання у молодого покоління незламного духу свободи, честі і гідності; підтримки військовослужбовців, які забезпечують захист та відновлення територіальної цілісності України, а також волонтерського руху.

На конкурс було надіслано понад 300 робіт з усіх регіонів України.

За підсумками роботи журі Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді переможців Всеукраїнського бліц конкурс патріотичного плакату на тему «Україна жива і вічно буде жити!» за зайняте ІІІ місце нагороджена КОВГАНЕНКО Анастасія, учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Відзначена Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за участь у Всеукраїнському бліц конкурсі патріотичного плакату на тему «Україна жива і вічно буде жити!» КАЛЕНІЧЕНКО Вероніка, учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо дипломантку та учасницю з перемогою в конкурсі, бажаємо жити і творити під мирним українським небом!