«За нашу свободу»

Дата: 18.10.2023 15:49

Завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», присвячений Дню захисника України, організований Українським державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України та Командуванням Сухопутних військ Збройних Сил України.

Конкурс проводиться з метою виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави.

Його завдання - надання моральної підтримки воїнам; розвиток почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави; виховання любові до рідного краю; виявлення, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей; патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва.

Учасники  трьох вікових категорій надіслали на розгляд  журі свої роботи в номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Поезія (вірші)».

Дитячі малюнки в довільній техніці виконання надійшли з Гриціївської ЗОШ І-ІІ ступенів (2 роботи), Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (2 роботи), Сокиринської ЗОШ І-ІІІ ступенів (2 роботи) і Срібнянського ліцею (9 робіт).

Переможцями номінації «Образотворче мистецтво» визнано доробки  Анастасії  КОВГАНЕНКО (Карпилівська школа, керівник Олександр СВІНЦІЦЬКИЙ ),  Аміни УШКАЛО та Анни БУХНО (Сокиринська школа, керівник Людмила БРАТУСЕНКО), Святослави СЕРГІЄНКО та Софії ЗАСКАЛЬКО (Срібнянський ліцей, керівник Руслана ПРОЦІВ).

Номінація «Поезія (вірші)» представлена шістьма учасниками. Усі роботи направлені на ІІ (обласний) етап конкурсу:  «Маленька дівчинка»  Валерії ЖЕЛІБИ, учениці Карпилівської школи (керівник Ірина ЮВЖЕНКО), «Лист до матері» Анастасії СИДОРЕНКО, «Тривожнії сни» Маріанни КАРПЕНКО, «Я хотів ще довго воювати» Ольги НЕМЦЕВОЇ, учениць Сокиринської школи (керівники Ганна ІВЧЕНКО та Ольга ЛІСОВА), «Квіти перемоги» Катерини СЕРГІЄНКО та «Лист воїну-захисникові» Віталія ЦИГАНКА, учнів Срібнянського ліцею (керівники Лариса ТЕЛУХ, Світлана РОЄНКО).

Дякуємо учасникам цьогорічного конкурсу творчості за небайдужість, активність,  показ своїх талантів і здібностей,  не по-дитячому непохитну віру в нашу Свободу, нашу Перемогу.