Як не стати жертвою торгівлі людьми

Дата: 19.10.2023 11:17

До Європейського дня протидії торгівлі людьми, що відзначається 18 жовтня  працівники психологічної служби  Срібнянського ліцею провели ряд заходів для підвищення рівня поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми,обговорювали причини, форми, етапи та ознаки цього явища, адже, цей день покликаний звернути увагу на глобальну проблему, важке становище жінок, чоловіків та дітей, які стали жертвами тяжкого злочину.

Здобувачі освіти ліцею взяли участь у  годині спілкування: «Людина-не товар», «Злочин який не розголошується», «Як не стати жертвами торгівлі», переглянули відеолекторії «Що означає торгівля людьми», «Торгівля людьми-прояв сучасного рабства».

Підсумком таких заходів є своєчасне застереження та обізнаність учнів від небезпечних ситуацій.