Обласний зліт переможців

Дата: 20.10.2023 13:07

20 жовтня 2023 року в online-режимі відбувся обласний зліт переможців краєзнавчо-патріотичної акції учнівської молоді «Від роду і до роду збережем  традиції народу», організований Центром національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Серед запрошених – три переможці закладів загальної середньої освіти нашої громади в середній віковій групі: Мілана СИДОРЕНКО, Каріна ДУК, учениці Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів, з роботою «Дерев'яна іграшка «Гімнаст»» (керівник Василь МОТРЕНКО);  Богдан ПЛЮТА, Тарас ПЛЮТА, учні Срібнянського ліцею, з роботою «Не молот кує, а коваль…» (керівник Людмила КОЛОМІЙЧЕНКО); Ярина АНДРІЄНКО, учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з роботою «Вишивка – код нації» (керівник Зоя МАЗКОВА).
У ході заходу учасники готували презентації своїх творчих робіт, виносили на загал мету, завдання, цінність, актуальність своїх доробків, творчо та креативно ділилися обізнаністю у предковічних секретах народної вишивки, чаклунстві виготовлення дерев'яної народної іграшки та не всім підвладної магії ковальства.
Із зацікавленням і захопленістю наші юні майстри та майстрині слухали й переглядали творчі звіти однолітків із Городні, Куликівки, Ніжина, Носівки, Прилук, Ріпок  щодо петриківського розпису, лозоплетіння, вишивки бісером, виготовлення ляльки-мотанки.
Щиро дякуємо за участь у роботі зібрання та активність, за працю розуму, рук і серця, за дотик до предковічного!