Вітаємо переможців-дослідників!

Дата: 30.10.2023 11:42

За підсумками журі переможцями І етапу конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» у 2023 році  визнано роботи:

здобувачки освіти 7 класу Дігтярівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Минки Сніжани  «Встановлення видового складу тварин гідрологічного заказника місцевого значення «Луки» в околицях смт Дігтярі Прилуцького району Чернігівської області (керівник  - учитель географії Ладуренко Марина Петрівна) з напряму «Географія рідного краю»; пошукової групи здобувачок освіти Срібнянського ліцею Борисенко Анастасії, Матійко Вікторії (11-А клас), Кривов'яз Жанни (6-Б клас) «Віртуальна подорож історичною Срібнянщиною» (керівник - педагог-організатор Соловей Ольга Володимирівна) з напряму «Духовна спадщина мого народу»; здобувача освіти 9-Б класу Срібнянського ліцею Толстікова Дениса «Природа рідного краю. Лисогір – річка моєї Батьківщини» (керівник - учитель географії Косенко Людмила Іванівна) з напряму «Географія рідного краю».

Вітаємо наших юних дослідників та бажаємо перемоги в подальших етапах конкурсу!