Восьма природнича конференція учнівської молоді

Дата: 20.12.2023 09:47

Чернігівською Малою академією наук учнівської молоді спільно з Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка проведено в онлайн-форматі Восьму природничу конференцію учнівської молоді.

У заході взяли участь 33  здобувачі освіти 8–11 класів закладів загальної середньої освіти області, що займаються експериментально-дослідницькою діяльністю за напрямами наукових відділень «Хімії та біології» і «Екології та аграрних наук».

Із вітальним словом до учасників конференції звернувся Володимир Дятлов – президент Чернігівського територіального відділення МАН України.

У ході конференції учні представили свої науково-дослідницькі проєкти та результати досліджень щодо добових та місячних біоритмів людини, природно-заповідного фонду України,  показників екологічного стану довкілля урбанізованого середовища під час війни, ролі ерозійних процесів у формуванні рельєфу Срібного та багато іншого.

Усі учасники заходу отримали неоціненний досвід виступу перед аудиторією, поради й консультативну допомогу від Ольги Мехед, Юрія Карпенка, Ірини Курмакової, Олени Бондар, Віктора Янченка –  науковців Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка щодо формулювання теми, об’єкта і предмета, мети і завдань дослідження, опису результатів дослідження та постановки експерименту.

Срібнянський ліцей вдало презентував Максим Потапенко, здобувач освіти 10 класу, зі своєю роботою «Роль ерозійних процесів у формуванні рельєфу Срібного» (науковий керівник Людмила Косенко).

Бажаємо учасникам конференції нових відкриттів та успіхів у дослідницько-пошуковій діяльності, а нашому юному науковцю -якнайкращого захисту науково-дослідницької роботи!

За матеріалами сайту Управління освіти і науки Чернігівської ОДА