Казка-розвага «Новорічний Дракончик – 2024»

Дата: 26.12.2023 15:40

До вихованців Дігтярівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» напередодні Нового року завітала казка-розвага.

Малеча була у захваті від зустрічі з Зимою, Котом та Дракончиком.

Разом із героями діти виконували руханку-танок «Новий рік крокує по Землі», досхочу награлися з білосніжною Зимою, Морозцем-бешкетником та Дракончиком, завзято шукали пару для рукавички, охоче брали участь у «Лінивих танцях з Котиком», імпровізованим оркестром закликали свято «Новий рік, ми тебе чекаєм».

Солодкі подарунки від СТОВ «Батьківщина» (керівник Микола Дмитренко) дітлахам вручила спеціаліст І категорії загального відділу Срібнянської селищної ради Оксана Сопун.

Казка-розвага ще довго буде снитися учасникам новорічного дійства. Добрий Дракончик-талісман супроводжуватиме малечу цілий рік. А довгоочікувана Перемога наближатиметься щохвилини!