Вітаємо дипломантку!

Дата: 18.01.2024 13:13

Заради популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, утвердження  його духовних заповідей як важливого чинника консолідації українського суспільства, активізації патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України щороку проводиться Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Загалом, понад тисячу здобувачів освіти області протягом жовтня-грудня 2023 року взяло участь у ХІV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
За результатами ІІ (місцевого) та ІІІ (обласного) етапів конкурсу, на підставі рішення журі Дипломом ІІ ступеня нагороджена здобувачка освіти 11 класу Срібнянського ліцею Валерія АНДРІЄНКО (вчитель Оксана ЩЕРБИНА).
Щиро вітаємо переможницю, бажаємо подальших успіхів, звершень та перемог, висловлюємо подяку за любов та віру в перемогу українського слова!
Дякуємо педагогам та батькам, які підтримують розвиток таланту, формують майбутню спільноту, яка вже зараз своїми перемогами зміцнює нашу країну.