Вітаємо з перемогою!

Дата: 05.02.2024 09:51

Відбувся фінальний етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

На базі Ніжинського  педагогічного ліцею переможці обласного етапу під час урочистостей отримали  свої нагороди – Дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів.

Здобувачці освіти 11 класу Срібнянського ліцею Валерії АНДРІЄНКО (вчитель Оксана ЩЕРБИНА) вручено Диплом ІІ ступеня серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Щиро вітаємо нашу переможницю, бажаємо віри у свої сили, подальших творчих злетів, перемог, натхнення!

Пишаємося, що в такий надскладний час, незважаючи на нестандартні умови проведення конкурсу, наші талановиті діти демонструють неабияку силу духу, волю до перемоги, міцні знання!