Поради, як спілкуватися з батьками дітей з інвалідністю

Дата: 12.02.2024 09:23

Пам’ятаймо, що батьки дітей з інвалідністю не потребують особливого ставлення чи специфічного спілкування. Вони такі ж батьки, як усі інші.

Будьмо добрішими, чуйнішими, відкриваймося до спілкування та навчаймося одне в одного бути сучасними мамами й татами. Прийняття кожного таким, який він є, лиш допоможе розвіяти хибні уявлення про дітей з інвалідністю та їхніх батьків.

На сторінці в соціальній спільноті Facebook Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» зібрані поради з ініціативи радниці-уповноваженої Президента України з прав дитини і дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук у межах інформаційної кампанії «Діти як діти», які стануть корисними кожному:

За матеріалами Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»
(https://www.facebook.com/100090659411795/posts/pfbid02eXXpiuxUrTU1X6VGPxbu92G1mCHo13UaJhcQqcPX4c36yaZFLUWofdSK8DemjaVZl/)