День пам'яті та жалоби

Дата: 23.02.2024 16:47

Днем жалоби та пам'яті назавжди стала чорна дата 23 лютого 1943 року  для  жителів Срібнянщини. Щорічно схиляємо голови  під час  хвилини мовчання за живцем спаленими  у Срібнянській школі односельцями.

У  закладах загальної середньої освіти громади відбулися  тематичні виховні години, хвилини та уроки пам'яті, інформдайджести з відзначення пам'яті жертв Срібнянської трагедії,  ушанування хвилиною мовчання закатованих земляків:  «Срібнянська трагедія», «Горить свічка пам'яті», «Срібне в білих снігах», «Срібне сиве з тієї зими», «Про тих, хто замучений ворогом клятим», «Срібне: лютий 1943 року», «Ніхто не забутий», «Срібнянська трагедія в пам'яті поколінь»,  «Сльоза пам'яті», «Ви в школі Срібнянській згоріли», «Гарячий сніг»,  «Пам'ять серця», «Наш день скорботи», «Свіча пам'яті», «Ніколи знову!», «Пам'ятаємо рідну історію», «Злочин проти людяності», «Срібнянська трагедія назавжди в нашій пам'яті», «Не згасне наша пам'ять крізь віки».
 Пам'ятаємо! Не забудемо!