Переможці виставки-конкурсу «Український сувенір»

Дата: 23.02.2024 16:54

За підсумками ІІІ етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» серед більше 200 робіт здобувачів освіти області переможцями визнано ляльку-мотанку Ані СЛІПКО, учениці Срібнянського ліцею (керівник Антоніна АРТЕМЕНКО); картину, виконану в техніці випалювання, «Рідні краєвиди» Євгенія ВЕЛІГОЦЬКОГО, учня Подільської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Василь МОТРЕНКО); декоративне панно «Рідна хата моя» Злати МАЖУГИ, учениці Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Лідія РЕДЬКА); новорічний подарунок «Символ року» Максима СОЛОВ'Я, учня Калюжинської ЗОШ І-ІІ ступенів (керівник Марина СОЛОВЕЙ).

Вітаємо наших переможців із визнанням, бажаємо нових цікавих та креативних ідей для втілення творчих задумів!