Вітаємо фіналіста ІІ етапу XХІІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2024» та ХV національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2024»

Дата: 22.03.2024 15:20

Із 13 по 15 березня 2024 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, за підтримки Громадської організації «Спілка освітян України», Громадської організації «Спілка автоматизаторів бізнесу», Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій, Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, Президії Національної академії наук України, Академії інтелектуальної власності IP Office, Патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери», Амерікан Юніверсіті Київ, провів фінал ІІ етапу Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2024» і національний етап Міжнародного конкурсу «INFOMATRIX-2024» в змішаному форматі.

Відповідно до рішення компетентного журі та організаційного комітету Дипломом ІІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України нагороджений переможець ІІ етапу ХХІІІ Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт 2024» і ХV національного етапу Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX-2024» за зайняте ІІІ місце серед учнів закладів загальної середньої і позашкільної освіти ПОТАПЕНКО Максим, здобувач освіти Срібнянського ліцею із розробкою «Проєкт зі створення 3D об’єкта «Дракон Відродження» у програмі ZBrush».

Вітаємо фіналіста та його керівника Оксану ДОЛГОВУ. Бажаємо нових дієвих та цінних інформаційних проєктів, визнання компетентного журі та творити у вільній країні та під мирним небом!

(Світлина із сайту Срібнянського ліцею).