День довкілля в Дігтярівському ЗДО «Сонечко»

Дата: 19.04.2024 11:21

Щороку в третю суботу квітня відзначається День довкілля. В рамках проведення цього екологічного заходу всі, хто любить та піклується про природу беруть участь у «квітневому суботнику».

Не залишилися осторонь толоки і в Дігтярівському садочку.

Весна – це не тільки прекрасна пора року, а й чудова нагода долучити дітей до праці, розширити їх природничі знання, навички бачити красу навколишнього світу, любити та берегти його.

Здійснюючи формування геоцентричної системи цінностей у дітей, вихователі закладу дошкільної освіти «Сонечко» разом із дошкільнятами зробили багато цікавої та корисної роботи на території садочка. Були проведені висадка і посів квіткових рослин, облаштування клумб, газонів.

Дитячі грабельки та лопаточки, маленькі долоньки можуть позмагатися з великими знаряддями праці та дорослими руками.

Усмішки малечі варті мирного неба України!