Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Дата: 23.04.2024 14:13

22 квітня 2024 року в закладах загальньої  середньої освіти громади   стартував Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з дотриманням усіх встановлених безпекових заходів під час дії правового режиму воєнного стану.

Мета заходу – проведення роз’яснювальних заходів серед дітей та учнівської молоді щодо дотримання ними правил безпечної поведінки й набуття навичок дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, популяризації професії рятувальника.
23 квітня були організовані та проведені тематичні екскурсії до пожежно-рятувального підрозділу Головного управління ДСНС з метою ознайомлення із заходами безпечної поведінки й набуття практичних навичок поводження на випадок виникнення надзвичайних подій різного характеру для здобувачів освіти Гурбинського, Калюжинського, Карпилівського ЗЗСО.
У рамках роботи Тижня учнівський колектив Калюжинської ЗОШ І-ІІ ступенів відвідав тематичну екскурсію в класі безпеки Срібнянського ліцею.