«STEM-тиждень–2024» у Дігтярівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 26.04.2024 14:33

У рамках «STEM-тижня– 2024», який проходив  з 22 по 26 квітня 2024 року  в освітньому закладі було організовано та проведено ряд заходів, у ході яких учні самостійно здобували знання, вчилися формулювати дослідницькі питання, комплексно шукали рішення, презентували результати своєї роботи.

П’ятикласники разом із вчителькою технологій Мариною Петрівною Ладуренко провели  один день зі STEM, де представили свій STEM –проєкт «Наша планета – наше майбутнє», учні 8 класу більш ефективно засвоїли навчальний матеріал на STEM-уроці з фізики «Природа електричного струму в розчинах і розплавах електролітів. Закон Фарадея для електролізу» (учитель Сергій Іванович Хропост), на уроці з біології з елементами комбіраторики  в 10 класі панувала експериментально-дослідницька атмосфера (учителька Тіщенко Валентина Олексіївна). Учні 4 класу побували на STEM –квесті «Подорож у Всесвіт» (учителька Ольга Михайлівна Одаріч), третьокласники цікаво презентували свій проєкт «Таємниці води» (Лідія Володимирівна Редька), першокласники будували легоконструкції (учителька Наталія Миколаївна Самойленко).