Клас безпеки

Дата: 16.10.2024 16:08

Фото без опису  16 жовтня у рамках реалізації Всеукраїнського проєкту Міносвіти та ДСНС «Клас безпеки» у Сокиринській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося відкриття класу безпеки. Наразі це другий клас безпеки у нашій громаді.

На заході були присутні начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Віталій НИКОНЕНКО, провідний інспектор ДСНС Руслан БРИНЗА,  інспектор з реагування патрульної поліції, капітан Олександр КОВАЛЕНКО.

Здобувачі освіти 6 класу провели екскурсію  зонами пожежної безпеки, домедичної допомоги, мінної безпеки, безпеки життєдіяльності, безпеки дорожнього руху, осередка психологічного розвантаження та ігрового куточка.

Усі зони укомплектовані інвентарем. Відтепер учні школи зможуть теоретично та практично навчатися основам безпеки життєдіяльності, формувати здоров'язбережувальні компетентності.

Гості заходу побажали здобувачам освіти отримати в класі безпеки якомога більше корисних знань та щасливого дитинства під мирним небом України.