Виховний захід "День дружби і доброти"

Дата: 21.04.2021 20:58

Під гаслом "Доброта-це те, що може почути глухий і побачити сліпий!" у Сокиринському закладі дошкільної освіти "Метелик" відбувся виховний захід "День дружби і доброти", присвячений Тижню психологічної служби, який мав за мету продовжувати формувати уявлення дітей про моральні якості людини, закладати основи духовності, виховувати доброзичливі, дружні стосунки у групі, вчити взаємодіяти, допомагати один одному.

Під час заходу дітлахи мандрували в гості до Феї Добра! Але щоб дістатися до неї потрібно було виконати чимало різних цікавих завдань: розповісти віршики та прислів'я про добро і дружбу, пограти в дидактичні ігри: "В якому вчинку живе добро", "Кошик добрих справ", "Назви слово протилежне за значенням", "Вчини правильно", розучити мирилки та правила дружби, навчитися швидко заспокоюватися якщо розізлились, виконати колективну роботу "Квітка добра", "Долоньки дружби".
У кінці заходу, після виконання усіх завдань, Фея Добра подарувала кожній дитині добре і відкрите серце-символ доброти.