Серпнева конференція педагогічних працівників Срібнянщини

Дата: 29.08.2019 12:02

Доброю традицією освітян стала серпнева конференція педагогічних працівників. 28 серпня усі педагоги закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної  освіти  Срібнянщини зібралися на цю освітянську зустріч, щоб проаналізувати свою роботу у минулому навчальному році та окреслити завдання на 2019-2020 навчальний рік.
Перед початком конференції освітяни та гості мали змогу переглянути виставку творчих доробок педагогів та вихованців гуртків закладів дошкільної, загальної середньої освіти,  Будинку дитячої та юнацької творчості.
Конференція пройшла під гаслом «Нова українська школа: реалії та виклики». У її ході було проаналізовано перші кроки на шляху до реалізації освітньої реформи «Нова українська школа», визначено завдання на наступний навчальний рік.
У роботі конференції взяли участь Ірина Мартинюк, секретар селищної ради, Ніна Бондаренко, голова районної державної адміністрації, Віктор Даниленко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники старостинських округів.

Начальник відділу освіти, сім»ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради Віталій Никоненко  у своїй доповіді проаналізував роботу освітньої галузі громади у минулому навчальному році, визначив основні проблеми, над якими потрібно працювати у 2019-2020  навчальному році. Головний акцент зроблено на подальшу реалізацію  концепції Нової української школи, зокрема на педагогіку партнерства, готовність до інновацій, нові стандарти й результати навчання.
 Особлива увага  в доповіді та обговоренні була звернута на  модернізацію, покращення якості освітніх послуг, осучаснення освітнього середовища, зокрема поновлення матеріально-технічної бази.  Серед розглянутих актуальних питань  – забезпечення освітою дітей з особливими освітніми потребами, національно-патріотичне виховання, протидія булінгу, соціальний захист учасників освітнього процесу.
До доповіді була представлена презентація із фотоматеріалами роботи освітньої галузі за рік.
У обговоренні взяли участь досвідчені керівники та педагоги закладів освіти, які поділились досвідом та першими напрацюваннями Нової української школи.
У ході конференції відмічено, що постійну допомогу у покращенні матеріальної бази закладів освіти громади  протягом звітного періоду надавало СТОВ «Батьківщина» (директор Дмитренко М.М.).
По завершенні заходу вшанували педагогів, які мають вагомі здобутки у навчанні та вихованні підростаючого покоління,  відзнаками Срібнянської селищної ради, районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти, сім»ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради.
Закінчилась конференція привітанням вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості.