"Олімпійське лелеченя - 2019"

Дата: 20.05.2019 14:55

19 травня 2019 року  команда Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяла участь в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя - 2019», яке відбулося на базі Чернігівської загальноосвітньої школи № 33.

Змагалися 15 команд  закладів загальної середньої освіти області.
Спортсменів із початком змагань привітав керівник обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  Ліфар І.Ю. та директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації Лемеш Н.П.
Змагання проходили у 4 етапи: презентація команди, вікторина «Знавець олімпійського спорту», волейбол та комбінована естафета.
У запеклій боротьбі команда Дігтярівського закладу загальної середньої освіти  «Соколята»  посіла почесне ІІІ місце.
Усі учасники отримали подарунки від відділення Національного Олімпійського Комітету в Чернігівській області.
Вітаємо наших «Соколят» і бажаємо подальших перемог!