Семінар-практикум учителів фізики

Дата: 06.02.2019 15:38

06 лютого 2019 року в рамках роботи методичного об'єднання вчителів фізики закладів загальної середньої освіти Срібнянської селищної ради, на базі Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум з проблеми «Підготовка конкурентоспроможної особистості шляхом використання інформаційно-комунікативних технологій».

Після обговорення теоретичних питань методики викладання предмету, які стосувалися порад до часу, педагогіки успіху, після методичного брендінгу вчителя фізики, відбулася методична естафета. На «станції «Стоп кадр» вчителі фізики відвідали відкритий урок в 9 класі з теми «Ланцюгова ядерна реакція. Ядерний реактор».

Методично довершено, з використанням комп’ютерних технологій: мультимедійної презентації, інтерактивної дошки, відеоматеріалів; наочностей: сонячної батареї, вагових тягарців, моделі генератора провів урок учитель вищої кваліфікаційної категорії Стельмах Володимир Миколайович.

На відвіданому уроці чітко прослідковувалися наскрізні змістові лінії, що відповідає Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», формувалися предметні компетентності учнів.

Не залишилася поза увагою Володимира Миколайовича навчальні проекти, які є ефективним засобом формування предметної і ключових компетентностей здобувачів освіти у процесі навчання фізики. Так, Д.Солодовник захищав проект «Проблеми розвитку ядерної енергетики», В.Кононович – «Наслідки аварії на ЧАЕС», К.Шишко – «Чорнобильська катастрофа», які довели, що вчитель досконало володіє методикою проведення предмету.

Епіграфом уроку були слова Ф.Содді «…Справжнє багатство світу – його енергія».  А справжнім багатством здобувачів освіти Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  є їх учитель фізики - Стельмах Володимир Миколайович.

Методист МК                        С.Степаненко