ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя - 2020"

Дата: 20.12.2019 15:38

20 грудня у приміщенні спортивного залу  Дігтярівського аграрного ліцею відбувся ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».

Участь у заході взяли 5 команд із закладів загальної середньої освіти  – Гурбинського, Горобіївського, Дігтярівського, Карпилівського та Подільського.
    Програма змагань складалась із трьох частин – вікторини, комбінованої естафети та спортивної гри (волейбол).
    Спортивний та командний дух, невичерпна енергія юних «лелеченят» стала їм підтримкою у змаганнях.
     Учасники продемонстрували неабияку  жагу до перемоги. Поєдинки пройшли в захоплюючій боротьбі, а інтрига щодо розподілу призових місць тривала до останніх вирішальних хвилин. Усі школярі проявили себе гарними спортсменами та справжніми майбутніми олімпійцями.
    Беззаперечним лідером змагань була команда з Дігтярівської школи, яка й виборола І місце. Другу позицію посіли  «лелеченята» з Гурбинської ЗОШ, бронзу отримала команда з Карпилівського ЗЗСО.
    За підсумками змагань, команди, що зайняли призові місця в окремих видах та команди-переможці отримали нагороди від організаторів заходу.