Обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України „Козацький гарт”

Дата: 24.06.2019 16:05

13-14 червня 2019 року в м.Чернігів на базі стадіону Ю.О. Гагаріна відбулись змагання обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України „Козацький гарт”. У обласному етапі фестивалю взяли участь 8 команд з районів, об'єднаних територіальних громад та міст нашої області. Програма змагань складалася з таких видів: „човниковий” біг 4 х 9 м", стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку протягом 30 сек., перетягування канату, естафета, конкурс знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху.
    В результаті напруженої боротьби за сумою місць усіх випробувань перемогу здобула Дігтярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Срібнянської селищної ради. Саме команда з Дігтярів буде представляти Чернігівщину на фінальному етапі змагань.
     Срібнянська селищна рада, відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту вітає переможців та бажає вдалого виступу на Всеукраїнському етапі фестивалю "Козацький гарт".