A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Офіційний веб-сайт

Розпочата реєстрація на навчання «НУШ: перехід на наступний рівень»

Дата: 12.05.2022 09:57
Кількість переглядів: 6

Від 09 травня до 22 травня 2022 року на головній сторінці сайту Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського відкрита реєстрація на онлайн-навчання «НУШ: перехід на наступний рівень» директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, вчителів закладів загальної середньої освіти, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти від 01 вересня 2022 року.

Навчання відбуватиметься за програмами підвищення кваліфікації:
•    обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС) для педагогічних працівників які не пройшли навчання «НУШ: перехід на наступний рівень» від 15 листопада до 17 грудня 2021 року;
•    обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС) для директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи;
•    обсягом 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС) для педагогічних працівників, які пройшли навчання із однієї освітньої галузі і бажають підвищити кваліфікацію з іншої освітньої галузі.

Учителі, які забезпечуватимуть викладання іноземних мов у 2022 – 2023 навчальному році проходять навчання за окремим графіком, про що будуть повідомлені додатково.

Про початок навчання та розклади занять педагогічні працівники будуть повідомлені листом на вказану під час реєстрації персональну електронну адресу.

По завершенню навчання слухачі отримають сертифікат встановленого зразка відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.2019 № 800 «Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» зі змінами.


« повернутися

Вхід для адміністратора