Вибір підручників для 5 класу НУШ триватиме до 29 травня

Дата: 24.05.2022 09:31

Школи мають здійснити вибір підручників для 5 класу Нової української школи до 29 травня.

(http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/86501/) .

Так, з 24 до 29 травня школи мають здійснити вибір підручників та передати результати вибору в електронній формі до органів управління освітою.

Органи управління, яким підпорядковуються школи, 30 травня мають надіслати узагальнені результати до відповідного обласного департаменту.

Протягом двох наступних днів обласні департаменти мають узагальнити результати вибору та передати їх до Інституту модернізації змісту освіти.

Протягом 6–7 червня учасники конкурсу мають право подати апеляцію.

Також до 7 червня учасники конкурсного відбору мають передати до Інституту модернізації змісту освіти по одному прошитому примірнику доопрацьованого підручника у комплекті з проєктом обкладинки на паперовому носії.

Визначення остаточних результатів вибору підручників на основі сформованих рейтингів здійснюється з 10 до 12 червня поточного року.