Змагання з волейболу серед команд юнаків ЗЗСО

Дата: 06.03.2019 17:08

6 березня на базі Срібнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти. Змагання проходили в рамках проведення Спартакіади учнівської молоді 2018-2019 навчального року.
 Участь у волейбольному турнірі взяли команди з Гурбинської, Дігтярівської, Карпилівської та Срібнянської шкіл.
Боротьба між командами була цікавою та напруженою.
  Перше місце у турнірі виборола команда Карпилівської ЗОШ, друге – Дігтярівського, третє – Гурбинського загальноосвітніх навчальних закладів.
   Нагороди від організаторів змагань вручили переможцям Володимир Шуляк, заступник селищного голови з гуманітарних питань і соціальної політики та Людмила Мотузка, завідувач методичним кабінетом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради.