Декілька слів про самоцінність

Чи задумувалися Ви над таким поняттям, як самоцінність? Адже цінність себе або самоцінність – це перш за все усвідомлення своїх сильних сторін, шанобливе ставлення до себе, безумовна любов і прийняття себе.

10:40 13.12.2023

Вітаємо переможців!

Із-поміж 69 тематичних малюнків «Безпечне дитинство з поліцейським» здобувачів освіти загальноосвітніх навчальних закладів громади  визначено 10 переможців. Ними стали Сердюк Вероніка,  Степаненко Інеса, Побідаш Андрій, Соловей Богдана (Срібнянський ліцей), Пушенко Нікіта, Яременко Станіслав (Дігтярівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Ковганенко Анастасія (Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Пащенко Назар (Гурбинська ЗОШ І-ІІ ступенів), Ушкало Аміна, Сенчук Назар (Сокиринська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

11:15 11.12.2023

Вітражна феєрія

Новорічні витинанки на  вікнах - це красиво. гарно, витончено. Прекрасним дизайнерським проєктом радують усіх вікна Дігтярівської школи і зовні, і зсередини, створюючи феєрично-казкову атмосферу.

13:46 08.12.2023

Місячник правових знань

У закладах загальної середньої освіти з 01 по 30 листопада проходив Місячник правових знань.

13:31 08.12.2023

День української хустки

День української хустки відбувся в закладах загальної середньої освіти громади. Учнівські та педагогічні колективи з радістю та неабияким задоволенням демонстрували хустки, хусточки, хустинки. Барвисті, різноколірні, пломенисті – вони не тільки окраса, а й предковічний оберіг, живий доказ глибинної самобутньої культури нашого народу.

12:16 08.12.2023

Зимова казка в Срібнянському ЗДО

За народними повір’ями, саме 6 грудня  Миколай Чудотворець спускається на землю з небес і обходить весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.

13:48 06.12.2023