Вітаємо юних дослідників з перемогою!

Дослідницька робота є одним із найбільш ефективних методів поєднання навчання з виробничою працею,  творчого застосування здобувачами освіти основ технології в сільському господарстві.

14:02 08.01.2024

Вітаємо призерку конкурсу!

За підсумками журі ІІ (регіонального) туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» з напряму «Географія рідного краю» призером стала Минка Сніжана, здобувачка освіти Дігтярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів із роботою «Встановлення видового складу тварин гідрологічного заказника місцевого значення «Луки» в околицях смт Дігтярі Прилуцького району Чернігівської області» (керівник Марина Ладуренко).

13:37 04.01.2024

Вітаємо есеїстів!

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) всі чотири творчі роботи здобувачів освіти нашої громади відмічені журі.

14:52 03.01.2024

Як дбати про емоційну стійкість?

Кажуть, мужність — це здатність діяти всупереч страху. Для цього наше ментальне здоров’я має бути витривалим. Бо життя є довгим марафоном, а не спринтом.

10:04 03.01.2024

Про проведення організаційно-масових заходів у 2024 році

На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно- масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік (за основними напрямами позашкільної роботи), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 № 1527 та Плану НЕНЦ на 2024 рік, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України оголошує проведення очних та заочних заходів за профілями:

15:44 26.12.2023

Вітаємо з перемогою в конкурсі!

З метою активізації пізнавальної, творчої, просвітницької та трудової діяльності здобувачів освіти, залучення їх  до практичної природоохоронної роботи, здобуття знань, навичок у галузі сільського і лісового господарства та формування у юних громадян почуття соціальної відповідальності,  щороку проводиться обласний конкурс «Досліджуємо і примножуємо природу рідного краю».

14:50 26.12.2023