Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського

Шановні колеги! Згідно з Планом всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 24 листопада 2020 року № 1452, у березні - травні поточного року Національним центром «Мала академія наук України» спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка та Львівською обласною Малою академією наук учнівської молоді буде проведено Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського

14:45 29.01.2021

Ніколи Україні не забути тих юних душ нескорений політ

29 січня вся Україна відзначає День пам’яті героїв Крут.  Саме під Крутами у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Трагічна загибель студентського куреня  стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

09:02 29.01.2021

Ушановуючи героя-земляка

Днем жалоби на Срібнянщині було оголошено 28 січня 2015 року.  Із салютом та всіма військовими почестями карпилівська земля ховала свого сина.

14:33 26.01.2021

День Соборності України

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність.

08:45 22.01.2021

Проєкт з технологічної підтримки закладів загальної середньої освіти "Прокачай школу"

Для закладів загальної середньої освіти з"явилася можливість взяти участь у проєкті з покращення доступу до якісної освіти "Прокачай школу", ініційованому телекомунікаційною компанією Deltahost у партнерстві з громадською спілкою "Освіторія".

08:49 19.01.2021

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАЛЬНОГО ЗАНЯТТЯ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО ФОРМАТУ ЛИШАЄТЬСЯ НЕЗМІННОЮ – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН

Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року, обмежує час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами. Водночас тривалість навчальних занять, визначена ст. 10 Закону України “Про повну загальну середню освіту", лишається незмінною.

09:12 15.01.2021