«Сором хилитися і долі коритися»

«Сором хилитися і долі коритися» - так називався загальношкільний виховний захід, проведений у  Подільській ЗОШ І-ІІ ст. до  150 річчя з дня народження Лесі Українки.

17:00 25.02.2021

Поради психолога щодо підготовки дітей до конкурсу та змагання

Участь у конкурсах та змаганнях змушує дитину хвилюватися, що може вплинути не лише на результат, а й на стан її здоров’я. Уміння долати труднощі й контролювати емоції – чи не найосновніші складники перемоги.

16:10 25.02.2021

Вітаємо з перемогами!

За підсумками обласних етапів конкурсів «Новорічна композиція» та  «Український сувенір» журі визнало лауреатами в номінації «Сюжетна композиція» Аліну Сліпко, ученицю 2 класу та Вікторію Клименко, ученицю 5 класу Србнянської школи (керівники Лариса Ляшенко та Оксана Гарах); у номінації «Новорічний подарунок» - вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Єву Панченко (керівник Ірина Панченко).

14:49 25.02.2021

Лесі Українці - 150

25 лютого 1871 року, в родині Петра і Ольги Косачів народилася друга дитина  - дівчинку назвали Ларисою. У 9 років вона дебютувала своїм віршем під псевдонімом Ле?ся Украї?нка. Відтоді починається світова слава української письменниці, поетки, драматургині, перекладачки, фольклористки, громадської діячки, співзасновниці літературного гуртка «Плеяда».

12:52 25.02.2021

Проєкт «Город на підвіконні» у ЗДО

Проєкт освітньої роботи з дітьми дошкільного віку «Город на підвіконні» підготували вихователі Дігтярівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» та Гриціївського закладу дошкільної освіти «Журавлик».

15:07 24.02.2021

Ушановуючи Лесю Українку

Ціла низка заходів, присвячених 150 річниці з дня народження душі України – славетної в усьому світі Лесі Українки, пройшла у Дігтярівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

14:48 24.02.2021