Свято Весни в Срібнянському ЗДО «Сонечко»

У вихованців середньої групи «Дзвіночок» Срібнянського закладу дошкільної освіти «Сонечко» відбулося свято, присвячене Дню 8 березня. Діти прийшли до святкового весняного лісу, щоб назбирати квітів та привітати своїх мам.

08:46 03.03.2021

Всеукраїнське заняття доброти в Сокиринському ЗДО "Метелик"

Вихованці Сокиринського закладу дошкільної освіти "Метелик" разом з вихователями взяли участь у  "ІІІ Всеукраїнському занятті доброти", мета якого- виховання свідомого та дбайливого ставлення до навколишнього середовища,  розвитку гуманного, толерантного відношення  до тварин; підвищення відповідальності перед домашніми  тваринами; розвиток таких якостей, як співчуття, милосердя,  допомога тим, хто цього потребує.

08:32 03.03.2021

Виховна година «Україна - моя Батьківщина. Видатні українці, які зробили внесок у розвиток України як держави»

Виховна година на тему: «Україна - моя Батьківщина. Видатні українці, які зробили внесок у розвиток України як держави» проведена у  8-9 класах Калюжинської ЗОШ І-ІІ ст. (класний керівник   Соловей М.К.).

16:51 02.03.2021

Дітям про Шевченка

Наближається визначна дата - день народження великого українського поета, художника, національного генія Т.Г.Шевченка. Тому основне завдання сьогодні - запалити в душі малюків вогник цікавості до творчості великого Кобзаря; викликати інтерес до культурної спадщини українського народу. у Савинському закладі дошкільної освіти «Сонечко»  проведено серію занять  по ознайомленню дітей із життям та творчістю Тараса Григоровича  Шевченка.

11:28 02.03.2021

Участь юних науковців у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт

28 лютого на базі обласного комунального позашкільного  навчального закладу «Чернігівська Мала академія наук учнівської молоді» Чернігівської обласної ради пройшов ІІ (обласний)  етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

11:10 02.03.2021

День спротиву

26 лютого -  День спротиву. Відтепер маємо додати ще одну сторінку в систему заходів національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

10:12 26.02.2021

Лесине слово живе

З нагоди 150 - річчя від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки в Карпилівському ЗДО «Казка» проведене тематичне заняття на тему «Лесине слово живе».

08:50 26.02.2021

«150 слів про Лесю Українку»

У рамках відзначення 150-річчя з Дня народження славетної Лесі Українки серед учнів 6-11 класів закладів загальної середньої освіти відбувся творчий конкурс «150 слів про Лесю Українку».

08:29 26.02.2021

Проведено дослідження «Ефективність освітніх процесів в умовах модернізації освітньої галузі. Стан розвитку STEM-освіти» у закладах освіти Срібнянської селищної ради

Відповідно до листа Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 10.02.2021 № 22.1/10-312 «Про проведення дослідження «Ефективність освітніх процесів в умовах модернізації освітньої галузі. Стан розвитку STEM-освіти» у лютому-березні 2021 року проводиться дослідження «Ефективність освітніх процесів в умовах модернізації освітньої галузі. Стан розвитку STEM-освіти».

08:20 26.02.2021