Заняття «Ой, рушник, рушничок»

У різновіковій групі Подільського закладу дошкільної освіти «Віночок»  було проведене заняття на тему «Ой, рушник, рушничок», мета якого розширити знання дітей про рушник, як предмет національного побуту, виховання інтересу до українського, народного мистецтва.

12:30 25.03.2021

Інтегроване заняття "Де живуть краплинки?"

З метою поглиблення знань про значення води в житті людей, тварин, птахів, рослин, квітів у Савинському ЗДО "Сонечко" проведено інтегроване заняття "Де живуть краплинки?". Дидактичні ігри, художнє слово, досліди та фокуси дуже сподобалися дітворі.

08:37 25.03.2021

Конкурс малюнків "Цінність води"

Відповідно до листа Деснянського басейнового  управління  водних ресурсів від 26.02.2021 233/3-1/ДС/25-21, з нагоди відзначення Всесвітнього дня водних ресурсів (Всесвітнього дня води), який щороку світова спільнота святкує 22 березня, серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Срібнянської селищної ради проходив конкурс малюнків на тему «Цінність води».

15:12 22.03.2021

Весняна виставка

В оновленому  Базовому компоненті дошкільної освіти з’явився розділ щодо ролі батьків та родини у вихованні та підготовці дитини до школи. В основі компоненту - партнерство батьків та вихователя, спільне створення умов для розвитку дитини.

12:01 22.03.2021

Тенісний турнір

Перед весняними канікулами на здобувачів освіти Васьківської ЗОШ І-ІІ ст.чекав тенісний турнір. Змагання відбулися цікаво і напружено, інтрига визначення переможців тривала до кінця турніру.

09:02 22.03.2021