День Європи

10 травня стартувала інформаційна кампанія з нагоди Дня Європи, який в Україні традиційно відзначається в третю суботу травня (цьогоріч -15).

09:21 14.05.2021

Розпочався загальноукраїнський фоторепортаж найкращий «Сад України»

З метою вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводить з 26 квітня по 1 червня 2021 року загальноукраїнський фоторепортаж найкращий «Сад України».

15:46 13.05.2021

Вітаємо юних фотоаматорів!

Вітаємо учениць Гурбинського закладу загальної середньої  освіти Соловей  Руслану та Богдану – дипломантів Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країно – Україно!» !

08:45 12.05.2021

Минають роки, відлітають у вічність…

Чимало років минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат, прийшов мир, за який заплачено ціною життя мільйонів людей. Та пам'ять про них живе і понині, тому педагоги закладів дошкільної освіти Срібнянської селищної ради щороку проводять цикл освітніх заходів, виховуючи в дошкільнят основи патріотичних почуттів та громадянської свідомості.

14:31 07.05.2021

Проведено І етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл ("Джура") в online-режимі

З метою виховання дітей і молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народові через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей, пропагування і популяризації здорового способу життя, формування у молоді високих морально-психологічних якостей 5-6 травня 2021 року було проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» «Джура» в online-режимі.

14:19 07.05.2021

День пам'яті та примирення

День пам’яті та примирення встановлений згідно з Законом України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років".

08:39 07.05.2021

День матері

День матері – найзворушливіше свято у світі. Адже саме образ мами – це єдиний і неповторний образ жінки, яка завжди розуміє і пробачає, жаліє і самовіддано любить.

08:16 07.05.2021

Науково-освітній проєкт «Учителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні»

Відповідно до листа Національного еколого-натуралістичного  центру   учнівської   молоді    від 12 квітня 2021 року № 95 «Про учать в Науково-освітньому проєкті: «Учителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні», Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Інститут гідробіології НАН України з 24 травня 2021 року до 30 листопада 2021 року проводитиме Науково-освітній проєкт: «Учителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні».

15:24 05.05.2021

Підведені підсумки математичного офлайн квесту «Відкрий себе через математику»

Як відомо, квест – це спортивно-орієнтувальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами. А квест з математики – це позакласний захід з предмету, що допомагає згуртувати, створити умови для самореалізації та соціалізації, згадати навички  швидкого рахунку, дізнатися чи згадати цікаві факти.   Заздалегідь планувалося провести математичний квест як очне змагання з учителями математики, але оскільки навчання в даний час проходить в дистанційному режимі – то прийняте рішення провести його офлайн з 05 по 16 квітня 2021 року.

14:32 05.05.2021