День рідної мови

Уже двадцять третій рік поспіль 21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Це свято не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

10:38 21.02.2023

День Державного Герба України

19 лютого 1992 року постановою Верховної Ради України був затверджений один із державних символів України – малий Державний герб у вигляді тризуба.

14:09 17.02.2023

Вітаємо призера Всеукраїнського конкурсу навчально-дослідних земельних ділянок

Пізнавальна активність учнів – властивість не вроджена і не постійна, вона динамічно розвивається, може прогресувати і регресувати під впливом різних факторів. Прогрес відбувається за умови, якщо навчання здійснюється, за висловлюванням Костянтина Ушинського, «за бажанням, а не поневоленням». Саме інтерес до предмету навчання, до виконуваної роботи збуджує активність особистості, її діяльність стає захоплюючою і творчою.

14:00 17.02.2023

Вітаємо переможців Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Формування художніх смаків людини є важливим моментом розвитку духовної культури суспільства. Смак розвивається в процесі активної діяльності здобувачів освіти, під впливом умов життя і виховання, поступово проявляючись у художній творчості та у ставленні до світу прекрасного.

09:53 17.02.2023

Пісумки огляду-конкурсу навчальних кабінетів

Відповідно до планів роботи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради і  методичного кабінету відділу упродовж жовтня 2022 – січня 2023 року проведено огляд-конкурс навчальних кабінетів закладів загальної середньої освіти у номінаціях «Кращий кабінет історії», «Кращий кабінет предмета «Захист України», «Кращий кабінет фізико-математичних дисциплін».

09:38 17.02.2023

День Єднання

День єднання вперше був запроваджений в Україні у 2022 році відповідно до Указу президента Володимира Зеленського на тлі ескалації напруги на російсько-українському кордоні. Він передбачає проведення низки урочистих заходів, серед яких: підняття Державного прапора України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах; виконання о 10:00 Державного Гімну України; проведення закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідних іміджевих заходів, спрямованих на єднання та підтримку України.

11:32 16.02.2023

Про проведення змагання з фінансової грамотності European Money Quiz

Національний банк запрошує до участі учнів з України в найбільшому змаганні Європи з фінансової грамотності серед підлітків віком 13?15 років European Money Quiz, яке щорічно проходить у межах заходів, присвячених Всесвітньому тижню грошей (англ. Global Money Week 2023).

11:07 16.02.2023

Не нехтуйте здоров’ям: кожна українська дитина потребує підтримки

Від лютого по жовтень 2022 року в Україні 4661 дитина залишилася без батьківського піклування. 250 з них – офіційно визнані сиротами, або ж їхні батьки зникли безвісти. У МОЗ прогнозують, що психологічні наслідки війни позначатимуться на українцях впродовж 7–10 років і не оминуть дітей. Пережите ними під обстрілами, в окупації та через втрату близьких може призвести до значних психологічних проблем (https://www.youtube.com/watch?v=zDnMpKnlHIo).

09:57 16.02.2023

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Із нагоди  відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав класними керівниками, педагогами-організаторами, учителями історії, керівниками гуртків, завідуючими шкільними музеями, бібліотекарями шкільних бібліотек та бібліотечних кімнат закладів загальної середньої освіти проведена відповідна робота.

14:11 15.02.2023