Про проведення Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги»

З метою формування національної самосвідомості, відновлення історичної справедливості, належного вшанування подвигу народних бардів –кобзарів, нищених на поч. ХХ століття, виховання наполегливості у роботі та любові до української народної творчості Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України ініціює проведення Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги»

11:07 06.01.2023

Про проєкт Дія.Цифрова освіта

Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року №471, одним із пріоритетних завдань Уряду є цифрова грамотність українців, завдяки чому планується, що 6 млн українців зможе пройти програму цифрової грамотності.

10:43 03.01.2023

Про Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього»

Рада молодих юристів України, Київська Мала академія наук учнівської молоді, Аналітичний центр якості освіти, Інститут політико-правових та релігійних досліджень за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Міністерства молоді та спорту України з 5 грудня 2022 року до 5 лютого 2023 року в форматі онлайн (дистанційна подача робіт) проводить Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього».

15:46 29.12.2022

Курс «Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?»

Національним проєктом медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з платформою онлайн-освіти Prometheus розроблено курс «Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?».

16:43 27.12.2022

Про проведення фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!»

Чернігівський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді проводить фотовиставку до Дня Соборності України «Україна – це ми!». Фотовиставка проводиться у форматі онлайн виставки і обміну фотографіями, привітаннями та словами підтримки між учасниками через зручні та доступні соціальні мережі.

10:36 27.12.2022

Про проведення Всеукраїнського Турніру юних біологів «Neobio» у 2022/2023 навчальному році, присвячений 160 річниці з дня народження Володимира Вернадського

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Національним педагогічним університетом ім. М. Драгоманова, Інститутом ботаніки ім. М. Г. Холодного, Інститутом гідробіології НАН України проводить у грудні 2022 р. – січні 2023 р. Всеукраїнський турнір юних біологів «Neobio». Положення про Всеукраїнський турнір юних біологів «Neobio» розміщено на сайті НЕНЦ https://nenc.gov.ua.

11:02 21.12.2022

Про проведення Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В.В.Скопенка у 2022/2023 навчальному році, присвячиний 125 річниці заснування НТУУ «КПІ імені І. Сікорського»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національним університетом біоресурсів і природокористування України та за підтримки Союзу хіміків України в грудні 2022 р. – січні 2023 р. буде проводитися Шостий Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка.

10:44 21.12.2022

Новорічна диво-казка

Неймовірною дитячою фантазією вибухнули  цьогоріч  роботи учнів закладів загальної середньої освіти на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» та обласну новорічно-різдвяну виставку  «Новорічна композиція».

15:18 19.12.2022