новини

Оголошений обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!»

Чернігівська обласна станція юних натуралістів у листопаді - грудні поточного року проводить обласний етап  Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!».

10:51 22.11.2022

Про проведення І регіонального (заочного) етапу конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок

КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» проводить І регіональний  (заочний) етап конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок.

10:45 22.11.2022

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи відзначається щороку 21 листопада. Його започатковано з нагоди двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

14:31 21.11.2022

Змагалися юні інтелектуали

18 листопада на базі Срібнянської загальноосвітньої школи  були проведені змагання з шахів та шашок на призи Срібнянської селищної ради серед юнаків та дівчат навчальних закладів І-ІІ та І-ІІІ ступенів. У змаганнях взяли участь учні 7 шкіл громади.

15:43 18.11.2022

Освітяни громади отримали ноутбуки від Фундації Олени Зеленської

За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft, передано для забезпечення роботи вчителів громади 32  ноутбуки.   Усі заклади загальної середньої освіти громади отримали сучасну комп'ютерну техніку.

14:27 17.11.2022

Результативність щорічного обласного екологічного конкурсу «Одна планета – одне майбутнє»

Чи є десь на Землі такий чудовий край, де тихі травневі ночі пливуть на крилах солов’їних пісень, де вранці на замріяній річці вмивається джерельною водою біле латаття, де навесні під шатами могутніх дубів яскравіє килим первоцвітів, де на барвистих придеснянських луках  можна напитись цілющих пахощів різнотрав’я?

12:35 15.11.2022

Міжнародний благодійний рух «Щедрий вівторок» (#ЩедрийВівторок)

Національний банк України звернувся до учасників освітнього процесу з пропозицією щодо співпраці в межах проведення освітніх заходів на тему благодійності в межах міжнародного благодійного руху «Щедрий вівторок» (#ЩедрийВівторок).

09:52 09.11.2022